Oświetlenie Podkategoria: Oświetlenie

 • oświetlenie led warszawa »

  Produkujemy oświetlenie diodowe led wykorzystywane głównie w reklamie i do dekoracji wnętrz. Mamy do zaoferowania moduły led, taśmy led, diody o wysokiej mocy POWER LED, sterowniki i akcesoria. Wykonujemy również oświetlenie oraz elektronikę do artykułów POS. Optymalne ceny, produkty wysokiej jakości, dostawy na czas! Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Zrobimy co w naszej mocy by klient był zadowolony z współpracy z nami. Na życzenie klienta wykonujemy specjalne zamówienia. Zapraszamy do współpracy! NASZA OFERTA

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkło »

  Dlaczego szkło do kinkietów wyrabiane tradycyjną procedurą są lepsze od tych tworzonych za sprawą automatów? Klosze do żyrandoli dmuchane ręcznie są wybitnie unikalne. Mimo, że z reguły do ich produkcji wykorzystuje się formy, to nie odszukamy dwóch jednakowych sztuk. Niewątpliwie zazwyczaj odmienności nie da się zobaczyć bez specjalistycznego wyposażenia. Więcej wiadomości o kloszach robionych tradycyjnie wypatrzycie Państwo na naszej stronicy.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy »

  W nowoczesnych wnętrzach często stosowana jest duża liczba źródeł światła. Świetlówki są energooszczędne i wytwarzają białe światło w rozlicznych tonacjach, zbliżone do dziennego, często wykorzystywane są w domach. Narastające koszy energii i ocieplenie globalne są motywami, dla jakich warto używać energooszczędne źródła światła. Duże puste przestrzenie imponująco prezentują się oświetlone kinkietami. Prezentowana strona zawiera propozycję różnych wariantów oświetlenia. Świetlówki potrzebują więcej czasu na rozpalenie się, użytkowanie ich w pomieszczeniach, w których potrzebujemy światła na chwilę i szybko mija się z celem.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświetlenie

Oświetlenie - nowa strona:

Adres: