Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Liceum Kraków »

  Jeśli chcesz dobrej szkoły dla Twego potomstwa, musisz zadbać o właściwy wybór szkoły średniej dla niego. Państwowe liceum nie da mu podobnych możliwości jak szkoła niepubliczna. Dlatego też prywatne liceum jest doskonałym wyborem. To liceum ogólnokształcące udostępnia najlepsze warunki szkolenia, jakie można sobie zamarzyć dla swych potomków. Wyspecjalizowana kadra pedagogów nauczy ich do egzaminu dojrzałości, co da młodym opcję na najlepsze studia. Placówka ta również gwarantuje szansę poznania wielu języków obcych. To umożliwi doskonały start w przyszłość Twym pociechom.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Mikołów »

  Nie wiesz, czym jest wesoly-przedszkolak.pl? Wesoly-przedszkolak.pl to Przedszkole Niepubliczne o nazwie Akademia Wesołego Przedszkolaka. Przedszkole Kostuchna to miejsce niesamowicie przyjazne dla każdego przedszkolaka. Akademia Wesołego Przedszkolaka pozwala maluchowi rozwijać swoje talenty. Przedszkola w Katowicach spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz higieny. Kadra tego przedszkola to zawodowi pracownicy, którzy posiadają odpowiednie podejście do dzieci. Dzieci w Akademii Wesołego Przedszkola od początku uczą się poprzez zabawę języka angielskiego. Wesoly-przedszkolak.pl uczy również tolerancji wobec innych, ekologii, stosowania zasad savoir-vivre, uśmiechu, zadowolenia z każdej dobrej rzeczy jak również wiary w osiąganiu nowych zadań.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole EkoSkrzat Kraków »

  Przedszkole EkoSkrzat jest niepubliczną placówką oświatową dedykowaną dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole usytuowane jest w dzielnicy Bieżanów w prywatnym budynku z ogrodem, dzięki czemu posiada kameralny charakter. Do dyspozycji najmłodszych przygotowaliśmy jasne, przestronne sale zabaw.

  Ideą naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem, połączone z edukacją ekologiczną. Oferujemy bogaty plan zajęć łączący zabawę z nauką oraz czasem wolnym.

  W naszym przedszkolu ekologicznym wykwalifikowani wychowawcy czuwają nad bezpieczeństwem dzieci oraz tworzą rodzinną, przyjazną atmosferę.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Katowice »

  Drobiazgowa oferta szkół wyższych w Katowicach, sprawdź ! Wywodzisz się z tyciego miasteczka i wybierasz się na studia do Katowic, zobacz propozycję szkół wyższych. Kulturalna rozrywka Katowice jest bardzo bogata, co sprawia, że studenci często odwiedzają lokale gastronomiczne i bary. Zobacz bazę szkół z Katowic. Nasza witryna umożliwia Ci w prosty oraz szybki sposób wynaleźć interesująca Cię szkołę. Zastanawiasz się nad uczelnią wyższą ?

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Czy już wybrałeś? Czy już wybraliście? Gdzie wasze niepełnosprawne dziecko pójdzie do szkoły? Może Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów"? To przecież dobra placówka oświatowa, to i edukacja niepełnosprawnych jak się patrzy i tak samo rehabilitacja dzieci, która pomaga im w poruszaniu się. Ale także w nauce, bo terapia fizyczna pomaga jak najbardziej w przyswajaniu wiadomości. Edukacja niepełnosprawnych musi mieć pomoc i oparcie w rehabilitacji. Rehabilitacja dzieci to podstawa, jeśli szkoła specjalna ma przynieść efekt.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole samorządowe »

  Zapraszamy ciepło na witrynę www przedszkola nr 52 w Białymstoku. Jak Państwo stwierdzicie, stronica obecna jest stronicą archiwalną i odnajdują się na niej wiadomości, jakimi żył nasz zespół do września 2011 roku. Są tam relacje z imprez, zdjęcia i pozostałe absorbujące wiadomości. Zapraszamy w położenie, gdzie zatrzymał się czas. Na stronicy wiadomości o nowej www placówki.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Zapisz się na kurs prawa jazdy UK do naszej szkoły. Prowadzimy szkolenie w języku polskim w takim można zdawać egzaminy. Posiadamy instruktorów, którzy w razie potrzeby będą tłumaczami. Dysponujemy materiałami szkoleniowymi po polsku cieszące się bardzo dobrymi opiniami. Przy pomocy tych materiałów można opanować cały zakres tematu występujący na egzaminach i pozwalające uzyskać dobre przygotowanie. Nasi kursanci otrzymują wszechstronną pomoc i informację co umożliwia otrzymanie dokumentu w bardzo krótkim czasie. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszelkie informacje związane z zagadnieniami zarówno warunków jak procesu szkolenia. Generalnie zdobycie prawa jazdy UK jest bardzo proste i i prawie wszyscy je uzyskują w pierwszym podejściu. Obowiązujące przepisy nie są rygorystyczne i czytelne. Osoby, które uzyskały już prawo jazdy na wyspach twierdzą, że jest o wiele łatwiej niż w Polsce.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Masz w planach zdobyć prawo jazdy? Szkoła jazdy Start-Car z Bydgoszczy proponuje kursy kat. A, A1 a także B w korzystnej cenie. Kształcimy na samochodach wykorzystywanych w bydgoskim WORDzie w sympatycznej atmosferze na szlakach którymi jedzie się na egzaminie państwowym. Dodatkowo wykorzystujemy do nauki najnowsze techniki nauczania np. praktykujemy na symulatorze lub w alkogoglach, ażeby uzmysłowić kursantowi niebezpieczeństwa które mogą spotykać na jezdni. Co więcej test wewnętrzny jest filmowany dzięki temu przyszły kierowca ma ewentualność zobaczenia jakie pomyłki popełnia i ulepszyć się przed testem państwowym. Start-Car z nami uzyskasz prawo jazdy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • egzaminy gimnazjalne korepetycje »

  English Way School to miejsce, w którym każdy zdoła bez problemu rozpocząć kształcić się języka angielskiego. Przyjdź do naszej szkoły, względnie zerknij na naszą witrynę internetową. Zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz tam rozpoznać nasze metody i naszych lektorów. Na stronie zamieściliśmy, nieduży test, jaki pozwoli niezwłocznie wychwycić zasięg Państwa zaawansowania. Zapraszamy niezmiernie ciepło do szkoły. Ząbki koło Warszawy.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: