Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Zarządzanie studia Lublin »

  Nasz serwis to najlepsza podpora w podejmowaniu najistotniejszych życiowych decyzji. Publikujemy wszystkie informacje, jakie mogą zainteresować potencjalnego studenta. Zamieszczamy najważniejsze dane na temat reguł rekrutacji obowiązujących na konkretnej uczelni. Szkoły, jakie rekomendujemy, oferują swym studentom mnóstwo ciekawych kierunków studiów, jak europeistyka, wychowanie fizyczne czy socjologia. Wybierając się na studia, pamiętaj o Lublinie, oferującym Ci masę interesujących uczelni oraz atrakcji. Na naszym portalu znajdziesz zbiór wszystkich uczelni utworzonych w wybranym mieście Polski. Jeżeli chciałbyś uczyć się zaocznie i podjąć pracę, przejrzyj opublikowane przez nas propozycje. Jeśli nie interesują Cię uczelnie położone w Lubinie, możesz wybrać dowolne miasto, jak Wrocław, Szczecin albo Łódź. Studenci dowiedzą się z naszego serwisumiędzy innymi jak prezentuje się system przyznawania stypendiów na wybranej uczelni. Zamieszczamy na naszej stronie wiadomości, które najbardziej ciekawią przyszłych studentów. Jeśli szukasz pracy, przeglądnij oferty u dołu strony.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Warszawa »

  Portal dla studentów Wydziału Nauk Matematycznych, Fizycznych i Chemicznych, którzy chcą zmienić kierunek studiów albo rozpocząć kolejne studia podyplomowe. Oferujemy bieżący informator teatralny, wybierz właściwą uczelnię. Interesujące specjalizacje jak finanse czy psychologia, aktualne informacje o uczelniach, kompletne opisy szkół i misja szkoły. Jeżeli jesteś uczniem, który kończy właśnie szkołę policealną i szukasz ciekawych studiów wstąp na portal.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości studia »

  Serwis Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które polecane są przez absolwentów. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Witryna prezentuje ofertę firmy proponującej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace inżynierskie, dyplomowe, czy też prace magisterskie z socjologii bądź z wielu innych przedmiotów to tylko część szerokiej oferty jaką zapewnia firma. Można również sięgnąć po pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim bądź prac maturalnych. Firma ze swojej strony zapewnia rzetelne i profesjonale, a także osobiste podejście do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z poszczególnej dziedziny działu charakteryzuje się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Korzystając z oferty firmy mogą Państwo oczekiwać szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Cardiff »

  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Każdy nasz pracownik np. księgowy z Cardiff czy też w Bristol bądź w każdym innym mieście zapewni Ci profesjonalną obsługę i pomoc. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Master of Business Administration »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration oferowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na bardzo wysokim poziomie. W serwisie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego przygotowującego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w trybie zaocznym.
  MBA zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: