Wczasy Podkategoria: Wczasy

« poprzednia strona · 2
 • Krakow salt mine tour, Krakow airport transfers »

  Gród podwawelski, to miasto, w jakim można spędzić bardzo długie wczasy. Jest tutaj tak wiele punktów historycznych, że nie można zwiedzić ich wszystkich nawet na przestrzeni siedmiu dni. Niemniej jednak, jeśli już nawiedzasz Krakow, salt mine tour do Wieliczki to specjalizacja firmy BeKrakow. Organizujemy wycieczki dla obcokrajowych wędrowców do miejsc takich jak Zakopane, Oświęcim, Wieliczka i rzecz jasna oprowadzamy po Krakowie. Gdy odlot planujesz z Krakow airport, transfers w każdym momencie są prowadzone w tym celu przez BeKrakow. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24 godziny i usługujemy swoją profesjonalną asystą w dowolnej sytuacji. Zachęcamy do stosowania naszej propozycji turystycznej.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini ZOO - Park Miniatur »

  Pragniemy serdecznie powitać wszystkich Państwa na naszej stronie www, na której został przedstawiony Kaszubski Park Miniatur. Kaszuby to dla wszystkich piękne tereny, które swym urokiem zamraczają nie tylko polskich turystów. Wszyscy chcący zwiedzić trójmiasto winni również wybrać się do parku miniatur. Serdecznie do tego zachęcamy, bowiem należy do jednej z najnowszych atrakcji na obszarze Pomorza. Sama turystyka jest tutaj rozwinięta na bardzo wysokim poziomie, co powoduje, że każdy będzie skłonny znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - wyprawa do USA »

  Warsztaty fotograficzne proponowane przez nas to interesująca oferta dla tych, którzy interesują się fotografowaniem ciekawych miejsc i podróżowaniem. Nasze wyprawy fotograficzne organizujemy w Azji i Ameryce, a ostatnio najczęściej w USA. Bardzo ciekawe pod względem widowiskowym miejsca można znaleźć w stanach: Colorado jak również Nevada. Widowiskowe są parki Stanów Zjednoczonych. Lecz najbardziej ciekawe dla fotografików rejony można zobaczyć w rejonach trudno dostępnych i znajdujących się daleko od siedzib ludzkich. oferujemy opiekę doświadczonego opiekuna, który poznał od podszewki tamte tereny oraz doświadczonego instruktora fotografii, który kilka razy w ciągu roku przebywa w tych miejscach.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • pogoda w turcji »

  Turcja to kraj położony na kontynentach azjatyckim i europejskim. Stolicą tego państwa od dawna jest Ankara. Turecka historia oraz obyczaje są bardzo dokładnie przedstawione na niejednym serwisie internetowym, które prowadzone są o tym właśnie kraju. W wielu takich serwisach poza tym znajdziemy najnowsze wiadomości polityczne i gospodarcze, przez co możemy być na bieżąco z wydarzeniami dziejącymi się w Turcji.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.zobacz.krakow.pl »

  Witam na mojej stronie poświęconej kapitalnym zakątkom miasta Kraka. Na portalu znajdą Państwo często zamieszczane ciekawostki i tajemnice tego uwodzicielskiego zakamarka naszego Państwa. Jako oprowadzacz po mieście po bardzo wielu latach służby odkryłem/wyeksplorowałem to miasto niesłychanie detalicznie i wyrażam życzenie, że przez mój swoisty pamiętnik internetowy i Państwo będą w stanie zakochać się w tym mieście. Zobaczycie Państwo, że miasto to jak już nie raz stwierdzałem ma sporo twarzy – trzeba tylko posiadać wiedzę w jakie położenie iść by je poznać. Po przewertowaniu mojego bloga to będzie banalne.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jezioro Kuźnickie »

  Ośrodek Wypoczynkowy "Wrzos" świadczy usługi noclegowe w niewielkiej wsi Boruja, nad Jeziorem Kuźnickim. Nasze pokoje zostały wyposażone w [łazienkę z prysznicem, |lodówkę, |telewizor, |internet bezprzewodowy, ]czajnik oraz sztućce. Do dyspozycji odwiedzających został stworzony także malowniczy ogródek z z miejscem na ognisko, plac zabaw oraz miejsce do plażowania.
  Jezioro Kuźnickie, zwane też Jeziorem Białym, jest jednym z najczystszych i najśliczniejszych jezior w Wielkopolsce. Jest ono umiejscowione w połowie trasy pomiędzy Wolsztynem a Nowym Tomyślem, ok 80km od Poznania. Utrzymana w czystości linia brzegowa oraz strzeżona plaża przez ratownika są wymarzoną lokalizacją dla turystów uwielbiających kąpać się w jeziorze. Sporo odmian ryb słodkowodnych przyciąga tutaj dużą liczbę wędkarzy oraz płetwonurków.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorwacja »

  Chorwacja jest krajem położonym nad Morzem Adriatyckim w Centralnej Europie. Charakteryzuje ją wybrzeże z licznymi wyspami oraz wysepkami. Jest to jedno z najpiękniejszych państw europejskich, ciekawe pod względem turystycznym. Wspaniała linia brzegowa, zachwycające zabytki bizantyjskie oraz rzymskie przyciągają coraz to nowych odwiedzających.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sarbinowo domki letniskowe »

  Idealna atmosfera w pobliżu przepięknego naszego morza. To zdołamy zaręczyć Państwu w naszym pensjonacie. Poza pokojami w pensjonacie proponujemy Państwu świetny domek letniskowy, za pomocą jakiego zdołacie odpocząć po miesiącach męczącej pracy. Pod warunkiem, iż zajdziecie Państwo na naszą stronicę, jaka pozostała wydana w Internecie zamierzenie dla Was, w takim przypadku natraficie w tym miejscu galerię zdjęć naszego pensjonatu i domku. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wczasy

Wczasy - nowa strona:

Adres: