Strony związane z hasłem 'ginekolog':

 • Neurolog Bielsko »

  Centrum Medyczne Danea w Wapienicy zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług medycznych. Jesteśmy placówką, w której mogą Państwo skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich jak i porad profesorskich. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. U nas można wykonać wszystkie badania i zasięgną porady lekarskiej z każdej dziedziny. Zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PCOS »

  Zaburzenia miesiączkowania, nadmierne owłosienie typu meskiego wskazujące na nadmiar męskich hormonów, otyłość to tylko niektóre z objawów zespołu policystycznych jajników (PCOS), który nazywany jest także jako : zespół wielotorbielowatych jajników, drobnotorbielkowatych jajników lub zespołem Steina-Leventhala. PCOS jest główną przyczyną niepłodności dlatego ważne jest jak najszybsze rozpoznanie i rozpoczęcie leczenia. Jeśli dostrzegłaś u siebie jakikolwiek objaw i jesteś z województwa śląskiego to serdecznie zapraszamy na badanie do specjalistycznego gabinetu ginekologicznego w Katowicach. Doktor Puchała Ewa z przyjemnością ci pomoże i doradzi.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia zdrowia, przychodnia lekarska »

  W staraniach o zdrowie wszystkich chorych za granicą kraju powstała prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie, która gwarantuje pełną, kompetentną opiekę prowadzoną przez nieprzeciętnych fachowców ze wszystkich najistotniejszych dziedzin medycyny. Swoje usługi świadczą tutaj m.in. lekarz rodzinny, neurolog, laryngolog, ginekolog, stomatolog, położna, dermatolog, okulista, psycholog, psychoterapeuta dla których nadrzędnym celem jest umożliwienie chorymnajlepszej opieki medycznej.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Przebywasz w stolicy Anglii i chcesz korzystać z najlepszej opieki lekarskiej. Od dziś jest to proste. Polska klinika w Londynie oferuje specjalistyczną opiekę medyczną w niezwykle szerokim charakterze. W opisywanej przychodni dzień w dzień zespół medyków z polski leczy potrzebujących.
  Wejdź na prezentowaną stronę internetową i zobacz jakie usługi oferujemy. Zapewniamy kompetentne podejście i cudownie uposażone gabinety. Dzień w dzień z naszych usług korzysta mnóstwo rodaków, którzy mieszkają w Londynie. Dołącz do szczęśliwych pacjentów!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Krakowie »

  Innowacyjne studio ultrasonograficzne posiada w swej propozycji różne badania. Możesz w tym miejscu zrobić nieomal każdego rodzaju usg. W ofercie znajduje się tak USG 3D, jak również USG 4D. Jeśli jesteś w ciąży, może to stać się niesamowicie atrakcyjna propozycja. Poprzez to można pooglądać jak prezentuje się Twoje dziecko. Pomocne jest to przy ocenie jego stanu. Wyłącznie tu USG 3d w Krakowie jest w tak atrakcyjnej cenie. Nie czekaj zatem dalej i zapisz się u nas, a nie rozczarujesz się. Zaglądnij do naszego gabinetu ginekologicznego w Krakowie, jeżeli chciałabyś zostać badana w domowej aurze. Zadbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się dobrze.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »