Strony związane z hasłem 'grzejnik':

 • Grzejniki »

  Do liderów funkcjonujących w obrębie producentów grzejników, suszarek i grzałek należy spółka Instal-Projekt. Produkty wywodzące się z firmy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością ale i innowacyjnymi zastosowaniami. Oferowane grzejniki pokojowe łączą w sobie funkcjonalność i design, podobnie jak grzejniki łazienkowe, których kształt i formę można dopasować do aranżacji każdego wnętrza. Produkcja opiera się na 3 nowoczesnych liniach technologicznych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu cały czas zapewniona zostaje najwyższa jakość produktów.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejnik »

  Chcesz coś zmienić w swojej łazience, nadać jej nowomodny wygląd, szybko bez większej ingerencji to lepiej nie można było trafić. Bowiem jesteśmy producentami grzejników dekoracyjnych, które raz dwa zmienią wnętrze twojej łazienki. Niezwykły forma, wzorowa estetyka wykończenia i pokrycie chromowe zachwycą nie jednego . Ponadto produkujemy kaloryfery na specjalne zamówienie w różnych kolorach, aby spełnić wszystkie potrzeby klientów. Kaloryfery wykonywane w kolorach odróżniają się od standardowych dzięki temu cieszą się co rusz większym zainteresowaniem. Aczkolwiek kompetentni pracownicy wspomogą i doradzą w doborze odpowiednich grzejników. Błyskawicznie i efektywnie realizujemy zlecenia, a na naszej stronie da się obejrzeć nasze kaloryfery.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Większości osób zapewne nazwa Imers mówi mało. Paradoksalnie jednak coraz znaczniejsze grono uświadamia sobie, że warto jest nią poznać. Firma oferuje bowiem niezwykle bogatą ofertę bardzo dobrych grzejników, które nie tylko pomogą ogrzać nasze pomieszczenie, ale też wkomponują się w jego kolorystykę. Dzięki temu rzeczy firmy Imers mają wiele więcej pozytywnych cech niż standardowe grzejniki dekoracyjne, które powoli tracą swój ogromny popyt.
  Przyszłość bez wątpienia należy do grzejników dekoracyjnych, stąd należy na nie stawiać i ufać znawcom, takim jak ci, których ma w swoich szeregach firma Imers. Współpraca z takimi klientami jest zapewnieniem zadowolenia z dokonanych transakcji.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »