Strony związane z hasłem 'lekarz':

 • Psychiatra Warszawa Praga »

  Skrócona epidemiologia zaburzeń psychicznych: osoby chorujące na depresję 20%, uzależnienia 20%, schizofrenię 1%, CHAD 1-6%. Pokazuje to nam, że praktycznie w każdej rodzinie występują problemy związane ze zdrowiem psychicznym. Rodzi to z kolei konieczność kontaktu z psychiatrą. Dostępność specjalistycznych usług medycznych zmniejsza się. Wydłużają się kolejki, okres oczekiwania na wizytę. Większość Poradni Zdrowia Psychicznego nie realizuje wizyt domowych. Dlatego Psychiatra Warszawa jest alternatywą dla publicznej służby zdrowia. W ramach prywatnej praktyki specjalizuje się w leczeniu zaburzeń psychotycznych, uzależnień, zaburzeń afektywnych (depresyjnych).

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chory.com.pl- serwis dla pacjentów »

  Znajdź przystępne informacje na temat chorób, metod ich leczenia, poszukaj polecanych lekarzy. W dobie odhumanizowania medycyny, wąskich specjalności, dziś trudno poczuć się w szpitalu lub nawet prywatnym gabinecie podmiotem. A przecież pacjent, osoba chora, potrzebuje oprócz fachowej pomocy również wsparcia, rzetelnej informacji.
  Nasze spojrzenie na medycynę to raczej powrót do źródeł, traktujemy ją jak sztukę, nie przemysł.
  Serwis w większości swoich artykułów dotyczy sfery psychologi i psychiatrii, jednak staramy się nie osieracać innych dziedzin medycyny.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • PCOS »

  Zaburzenia miesiączkowania, nadmierne owłosienie typu meskiego wskazujące na nadmiar męskich hormonów, otyłość to tylko niektóre z objawów zespołu policystycznych jajników (PCOS), który nazywany jest także jako : zespół wielotorbielowatych jajników, drobnotorbielkowatych jajników lub zespołem Steina-Leventhala. PCOS jest główną przyczyną niepłodności dlatego ważne jest jak najszybsze rozpoznanie i rozpoczęcie leczenia. Jeśli dostrzegłaś u siebie jakikolwiek objaw i jesteś z województwa śląskiego to serdecznie zapraszamy na badanie do specjalistycznego gabinetu ginekologicznego w Katowicach. Doktor Puchała Ewa z przyjemnością ci pomoże i doradzi.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia zdrowia, przychodnia lekarska »

  W staraniach o zdrowie wszystkich chorych za granicą kraju powstała prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie, która gwarantuje pełną, kompetentną opiekę prowadzoną przez nieprzeciętnych fachowców ze wszystkich najistotniejszych dziedzin medycyny. Swoje usługi świadczą tutaj m.in. lekarz rodzinny, neurolog, laryngolog, ginekolog, stomatolog, położna, dermatolog, okulista, psycholog, psychoterapeuta dla których nadrzędnym celem jest umożliwienie chorymnajlepszej opieki medycznej.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa - prywatna praktyka lekarska »

  Jeżeli potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego specjalisty okulisty do zdobycia prawa jazdy, posiadania broni lub podobnych, znalazłeś odpowiedni serwis. Jednak główną specjalizacją prywatnej praktyki lekarskiej specjalisty okulisty w Warszawie jest leczenie chorób oka i jego przydatków. Zaćma, jaskra i inne schorzenia pozostają w sferze moich zainteresowań. Dodatkowo kwalifikuję się w chirurgii oka, posiadam wieloletnie doświadczenie, stale pracuje w oddziale okulistycznym.
  Blog okulisty to podstrona zawierająca moje spostrzeżenia na newsy z dziedziny okulistyki, prowadzenia praktyki, doświadczenia jak być lekarzem w tym kraju.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR zaprasza do skorzystania z różnorodnych świadczeń medycznych, zarówno specjalistycznych konsultacji lekarskich, stomatologii, rehabilitacji, jak i nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych – między innymi rezonans magnetyczny. Przeprowadzamy również kompleksowe badania w ramach medycyny pracy dla każdego typu stanowiska, zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Najlepiej wykonujemy kolonoskopię w Rzeszowie, a jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »