Strony związane z hasłem 'lekarze specjaliści':

 • Katalog stron medycznych »

  Na co dzień jesteśmy praktykującymi lekarzami, specjalistami. Internet, tworzenie stron www, SEO, to nasze hobby. Staramy się aby nasz branżowy katalog był wiarygodny dla czytelników. Przez trzy miesiące od powstania serwisu zaakceptowaliśmy jedynie niecałe 200 stron z kilku tysięcy zgłoszonych przez internautów. moderację pozytywną przeszły tylko wartościowe serwisy z unikalnym, poprawnym opisem oraz placówki służby zdrowia działające zgodnie z polskim prawem.
  W naszym spisie: Urzędy regulujące ochronę zdrowia, Uczelnie medyczne, Rejestry, wizytówki lekarzy specjalistów, np: okulista, internista itd.
  Nasz Informator medyczny to wiarygodne źródło danych i porządne narzędzie SEO.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia zdrowia, przychodnia lekarska »

  W staraniach o zdrowie wszystkich chorych za granicą kraju powstała prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie, która gwarantuje pełną, kompetentną opiekę prowadzoną przez nieprzeciętnych fachowców ze wszystkich najistotniejszych dziedzin medycyny. Swoje usługi świadczą tutaj m.in. lekarz rodzinny, neurolog, laryngolog, ginekolog, stomatolog, położna, dermatolog, okulista, psycholog, psychoterapeuta dla których nadrzędnym celem jest umożliwienie chorymnajlepszej opieki medycznej.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »