Strony związane z hasłem 'maszyny czyszczące':

 • Profesjonalne środki czystości »

  W tej chwili trafiłeś na stronę przedsiębiorstwa Gubchem, co oznaczać może, że prowadzisz poszukiwania najwyższej klasy czyszczących preparatów. Sprawdź szczegółowo przygotowany przez naszą firmę szeroki wachlarz produktów, a błyskawicznie dotrze do Ciebie, że wybranie nas będzie świetnym wyborem. Warto poza tym sprawdzić nasze środki dezynfekcyjne. W razie potrzeby, z łatwością nawiążecie kontakt z nami, dzięki czemu będziecie mogli dopytać o szczegóły. Służymy poradą i wszelką pomocą przy wyborze rozwiązań z naszej oferty. Dajemy gwarancję, że będziecie całkowicie zadowoleni.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny sprzątające »

  Firma sprzedaje profesjonalny sprzęt czyszczący do zastosowania profesjonalnego: urządzenia i maszyny sprzątające różnych typów (szorowarki, zamiatarki, myjki ciśnieniowe i odkurzacze przemysłowe) wiodących producentów tego typu sprzętu.
  Firma sprzedaje także profesjonalne środki czyszczące, rónież do zastosowania w czyszczeniu i sprzątaniu profesjonalnym (także przemysłowym) oraz sprzęt ręczny (mopy, wózki do sprzątania, wiadra) i inne.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »