Strony związane z hasłem 'ogrodu':

 • Ogrody Ginko »

  Nasza firma zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z Twoim ogrodem. Począwszy od uprzątnięcia, poprzez zaprojektowanie, aż po wykonanie. W zakres naszych prac wchodzi również montaż nawadniania, instalacji elektrycznej czy budowy nawierzchni chodnikowej. Oprócz zakładania nowych ogrodów, pielęgnujemy i konserwujemy istniejące już tereny. Wszystkie czynności stoją na jak najwyższym poziomie, co świadczy o naszej fachowości i profesjonaliźmie. Przyjmujemy każde zlecenia, niezależnie od odległości i trudności.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Oferta dla pasjonatów natury – projektowanie i realizacja ogrodów prywatnych wg tradycyjnych bądź oryginalnych pomysłów. Doświadczona kadra inspiruje się naturą, jednak wykorzystuje także niepowtarzalne formy architektoniczne. Ogromnie istotne jest zachowanie właściwej harmonii między dziełem człowieka, a otaczającą zielenią. W usłudze ogród skalny, oczka wodne i ogród leśny, projektowany wedle indywidualnych życzeń klienta. Usługi w Koninie, Kaliszu, Pile, Lesznie.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy ogrodowe »

  Wybór lamp ogrodowych musi być poprzedzony starannymi i szczegółowymi przemyśleniami na temat tego jakie modelu lampy ogrodowe są nam potrzebne. Do skończonego ogrodu, nie ma sensu nabywać lamp zasilanych z domowej instalacji energetycznej jeśli nie mamy położonego w ogrodzie kabla na odpowiedniej głębokości pod powierzchnią ziemi. No chyba, iż planujemy przekopać cały ogród i robić instalację energetyczną specjalnie pod te lampy, wtedy możemy zaopatrzyć się w tego typu lampy. Dla osób które nie zamierzają przekopywać gruntu w grodzie, są stworzone specjalne lampy z własnym systemem baterii fotowoltaicznych.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »