Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

 • Metalowe spojrzenie na świat »

  Produkowanie żelaza stanowi jedną z najważniejszych dziedzin gospodarek. przemysł metalurgiczny jest to nauka o metalach, obejmująca m.in. przeróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną inaczej wszystko co metalowe. Metalugie nader często porównuje się z hutnictwem. Metalurgia zajmuje niebywale duże miejsce w świecie, bo niejako wszystko zbudowane jest z stali oraz cementru. Metalurgia zawsze istniała oraz stale będzie się rozwijać.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • podnośniki koszowe Wrocław »

  Jednostka LIFT z miasta Wrocław zaprasza do zapoznania się z ciekawą ofertą profesjonalnego najmu specjalistycznych podnośników koszowych, tudzież zaświadczaniem szerokich usług z eksploatowaniem wspomnianych sprzętów. Przedsiębiorstwo funkcjonuje już od 2008 r., jej ogromnym atutem jest spore doświadczenie i czynna, niesłabnąca aktywność we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Przedsiębiorstwo LIFT dysponuje wyśmienitymi podnośnikami koszowymi osadzonymi na pojazdach ciężarowych o znaczącej masie, co przynosi solidną pracę na wysokości. Na wyposażenie firmy składają się podnośniki koszowe o max. rozpiętości: 18, 22, oraz 27 metrów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej !

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny szwalnicze »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży maszyn szwalniczych. Ukazanie się nowych typów tkanin, materiałów sprawiło, że zwiększylismy naszą propozycję także pragniemy dopasować się do nietypowych potrzeb każdego naszego konsumenta. Teraz mamy jedyne takie maszyny szwalnicze Julki, Siruba, maszyny z potrójnym transporterem i urządzenia prasowalnicze firmy Comel. Urządzenia te są najwyższej klasy oraz na pewno usprawnią Państwu prace. Charakteryzują się szeroką linią wzorów oraz funkcjonalnością. Dodatkowo oferujemy pomoc w doborze dobrych maszyn jak i zarazem w szkoleniu.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrabiarki do metalu »

  Działalność firmy MultiMasz to produkcja, dystrybucja i renowacja maszyn używanych w przemyśle ciężkim. Na przestrzeni około 5 tys.mkw. MultiMasz ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów. Dzięki temu można realizować specjalistyczne remonty obrabiarek do metalu i innych przyrządów (typu regeneracja sprzęgła) oraz świadczenie usług w zakresie prac obróbki skrawaniem. Największą siłą firmy jest właśnie zespół pracowników, którego profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie podparte nowoczesną technologią znajduje wyraz z efektywności i zadowoleniu klientów. W sprzedaży oryginalne części zamienne do obrabiarek oraz ich kopie, m.in. kliny ustawcze i poziomujące, osłony do maszyn.koła stożkowe

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny sprzątające »

  Firma sprzedaje profesjonalny sprzęt czyszczący do zastosowania profesjonalnego: urządzenia i maszyny sprzątające różnych typów (szorowarki, zamiatarki, myjki ciśnieniowe i odkurzacze przemysłowe) wiodących producentów tego typu sprzętu.
  Firma sprzedaje także profesjonalne środki czyszczące, rónież do zastosowania w czyszczeniu i sprzątaniu profesjonalnym (także przemysłowym) oraz sprzęt ręczny (mopy, wózki do sprzątania, wiadra) i inne.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory »

  Strona internetowa przedsiębiorstwa GiS zawiera ofertę działalności elektroenergetycznej obejmującą obszar całej Polski. Dotyczy ona przede wszystkim sprzedaży materiałów i urządzeń elektroenergetycznych, takich jak rozłączniki, przekładniki, bezpieczniki, czy ograniczniki przepięć. Za pośrednictwem tej firmy można również nabyć części zamienne do sprzętu starego typu. Firma Handlowa Grażyna i Sławomir Zgubińscy zajmuje się też serwisem urządzeń elektroenergetycznych. GiS działa na rynku od 1990 roku i od tamtego czasu nieustannie rozszerza zakres swoich usług. Ostatnia nowość to wprowadzenie retrofitu w zamian za zużytą aparaturę SN i WN. Lata pracy oraz kompetentna wiedza techniczna gwarantują najwyższą jakość obsługi. Konkretne i fachowe informacje zawarte są na stronie www.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji radom »

  Dzięki blisko dwudziestu letniemu doświadczeniu nasza firma jest niezwykle skuteczna w naprawie wszelkiego rodzajów pojazdów. Długie doświadczenie pozwala nam dbać o pojazdy nam powierzone tak, by były one bezawaryjne i sprawdzały się w w każdych warunkach. Codziennie pracujemy na zaufanie i dobrą opinię ze strony naszych zleceniodawców. Szerokie spektrum usług z oferty SAWA skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm posiadających mały i duży tabor samochodowy. Wykonujemy obsługę aut producentów europejskich, japońskich i amerykańskich.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piły taśmowe »

  Narzędzia do obróbki skrawaniem czy do cięcia metalu, prezentowane w propozycji ofertowej firmy MACRO to maszyny najlepszych marek. Dystrybuowane tu piły oraz przecinarki taśmowe, frezy składane bądź też płyty tokarskie, pochodzą od firm jak Amec, Granlund bądź Eberle. Znakomita jakość oraz solidność tych narzędzi powoduje, że narzędzia tokarskie, skrawające jak również ich elementy, są zakupywane przez kontrahentów z wszystkich części kraju.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • montaż elektroniki »

  Twórca elektrycznych przyrządów do pomiarów spółka SONEL świadczy swoim nabywcom najwyższej klasy kamery termowizyjne, mierniki elektryczności, lokalizatory kabli i wiele innych. Ponadto skorzystać można z bardzo dobrych usług takich jak montaż elektroniki fabrycznej typu SMT i THT. Unikalnej jakości elementy i procesy wytwórcze dają możliwość marce uzyskiwać najlepsze owoce pracy i zapewnić swoim klientom niezawodność i długotrwałość w działaniu swoich narzędzi. Przejrzyj propozycję firmy na oficjalnym portalu internetowym firmy SONEL.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • krioterapia »

  Odpowiednie warunki przy stanowisku pracy są nadzwyczaj ważne w każdym warsztacie przemysłowym. Męczące wibracje, jazgot, aromaty w otoczeniu przy stanowisku pracy sprawiają, iż zatrudniony nie zdoła całkowicie skoncentrować się na robionych operacjach. Nasza firma zaprząta się zadaniami akustyki w środowisku pracy. Opracujemy specyfikację przedmiotu w wymiarze emisji hałasu do sąsiedztwa i przyrządzimy najlepsze wyjście niniejszego dylematu. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pojemniki plastikowe »

  Rewelacyjnie zaopatrzony salon wysyłkowy TM24.pl zapewnia asortyment dla warsztatów i magazynów. Firmy które trudnią się dystrybucją zamówią tu zgrzewarki, owijarki do palet, pojemniki na odpady i nie tylko. Skrzyniopalety ażurowe są odporne na rozpuszczalniki, a sztaplowane tu stosy są wyśmienicie umiejscowione. Polipropylen to tworzywo sztuczne z jakiego je uformowano. W rzeczywiście konkurencyjnej cenie sprzedawane są plastikowe beczki oraz zawiesia linowe, a niektóre wciągniki tutaj proponowane nie podlegają rejestracji w UDT. Na witrynie odszukamy informacje o przewodzie sterującym. Wciągniki łańcuchowe można wykorzystywać przy pracach produkcyjnych. Nabywcy mogą się zaopatrzyć w łatwe w montażu regały paletowe, zbudowane z wytrzymałych belek nośnych. Przy regałach półkowych PHS usytuowano nośność kolumny. Wanny wychwytowe z TM24.pl demonstrują czy nie ma wycieków, ich kratownica jest samoustawialna. Owijarka do palet.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klocki hamulcowe AUGUST »

  Firma AUGUST zqajmuje się produkcją klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych w wykonanych z najwyzszej jakości materiałów na bazie technologii niemieckiej. Produkujemy klocki hamulcowe i szcżkei hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych i innych urządzeń komercyjnych. W naszej ofercie znajdziecie klocki hamulcowe i szczęki hamulcowe do takich marek jak: BOVA, BPW, CITROEN, FIAT, DAF, MAN, MERCEDES, NEOPLAN, IVECO,PEUGEOT, SAF,SETRA, AUTOSAN, RENAULT, VOLVO, VOLKSAGEN, CATEPILAR itd.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres: