Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Depilacja laserowa Łódź »

  Sądzisz, że masz dość swoich zmarszczek konsekwentnych z mijających lat, a być może zmarszczek mimicznych? Wysokiej jakości maści nie wspomagają? Poddaj się nie chirurgicznej procedurze wygładzania zmarszczek. Możliwością na równą skórę jest… botox. To naturalnie ta oferowana w małych miarach substancja powoduje stabilizację kierowania między nerwem a mięśniem, czego efektem jest poluzowanie mięśnia. Proponujemy zabieg botoksu dynamicznie i po fascynujących cenach. Wypróbuj naszą propozycję!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dlapacjenta.pl - sklep medyczny z odzieżą »

  Dla pielęgniarek, położnych, lekarzy, studentów, laborantów przedstawiamy kolekcję naszej odzieży medycznej i zawodowej. Prezentowana odzież ma uniwersalne zastosowanie, a dzięki możliwości dowolnego skomponowania dodatków (zamki, lamówki, loga, hafty, rozmiary) nasza odzież medyczna charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem i wykończeniem.

  Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji:
  - elastyczne podejście do klienta - szyjemy odzież na indywidualne zamówienie, zgodnie z wytycznymi klientów
  - jakość, jakość i jeszcze raz jakość produkowanej odzieży
  - szybkie terminy realizacji.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa »

  Posiadanie zwierzaka domowego wymaga serca, sporo czasu i profesjonalnej opieki weterynaryjnej. Tomvet - to klinika weterynaryjna kierująca swoją ofertę zarówno w zakresie podstawowej opieki medycznej nad zwierzętami jak i możliwość przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów i operacji jest skierowana do wszystkich miłośników zwierząt z Warszawy i okolicznych gmin. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i nowoczesny sprzęt do atuty naszej przychodni - zapraszamy

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest »

  Wątroba człowieka realizuje wiele funkcji, które można podzielić na: filtracyjną, magazynującą, metaboliczną i detoksykacyjną. Wątroba między innymi produkuje i magazynuje enzymy oraz magazynuje witaminy A, D, K. Z tych względów niezwykle istotne jest dbanie o zdrowie wątroby i przeciwdziałanie jej niedyspozycjom. Ostropest plamisty jest optymalnym środkiem dla profilaktyki i leczenia wątroby. Na witrynie internetowej przedstawiono korzyści ze stosowania i działania niepożądane ostropestu plamistego.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia zdrowia, przychodnia lekarska »

  W staraniach o zdrowie wszystkich chorych za granicą kraju powstała prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie, która gwarantuje pełną, kompetentną opiekę prowadzoną przez nieprzeciętnych fachowców ze wszystkich najistotniejszych dziedzin medycyny. Swoje usługi świadczą tutaj m.in. lekarz rodzinny, neurolog, laryngolog, ginekolog, stomatolog, położna, dermatolog, okulista, psycholog, psychoterapeuta dla których nadrzędnym celem jest umożliwienie chorymnajlepszej opieki medycznej.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czerniak »

  Specjalistyczne kompendium wiedzy umieszczone na łamach branżowego portalu internetowego eonkologia.pl skierowane jest do lekarzy w zakresie onkologia czy chemioterapia raka żołądka, jak również do personelu służby zdrowia. Eonkologia.pl zawiera zapowiedzi tematycznych konferencji medycznych w kraju czy zagranicą. Wydawnictwo Termedia, administrator serwisu eonkologia.pl publikuje na jego łamach recenzje bestsellerów wydawniczych z zakresu onkologii, chemioterapii i profilaktyki raka jelita grubego lub nowotworów z domeny czerniak powierzchniowy, mięsak lub rozmaitego gatunku potworniaki. Zapraszamy do rejestracji w celem otrzymania kompleksowego dostępu do publikacji odnoszących się leczenia nowotworów albo bieżących raportów z badań naukowych.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Ateraz.pl - medycyna naturalna »

  Ateraz - od 2008 roku jesteśmy dystrybutorem hurtowym i detalicznym polskich preparatów służących poprawie zdrowia i urody. Wszystko najwyższej jakości, naturalne. Nasze topowe produkty to Krzem Organiczny ze złotem Silor+X (Silor Gold), wyjątkowe biochelaty Cynkusuplementy. Nasza Misja: Rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej poprawy zdrowia i rozwoju świadomości.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Szczecin »

  Wymagasz fachowej pomocy w rozwiązywaniu zawiłych spraw życiowych, masz depresje, nie umiesz się cieszyć istnieniem, już nie wiesz co postępować, zapisz się do psychoterapeuty. Posiada On albowiem duże umiejętności, wiedzę, którą nabył w różnych ośrodkach pomocy i na pewno będzie w stanie Cię wysłuchać, doradzić i pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów. Nic nie stracisz, a tylko zdobędziesz. Możesz uczestniczyć w terapii grupowej, jak i zarazem pojedynczej, wszystko zależy od Ciebie. zobacz jak nie dużo trzeba by być ponownie promiennym i czuć się wspaniale. Skorzystaj z poradę i pomoc.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteczki samochodowe »

  Zachęcamy zapoznać się z ofertą strony boxmed, który prowadzi sprzedaż materiałów medycznych, zwłaszcza wyposażymy apteczki samochodowe oraz u nas możesz zakupić zestawy pierwszej pomocy. Na dzień obecny przepisy się cały czas zmieniają i apteczkę samochodową powinien mieć właściwie każdy, bowiem na drodze nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Jeżeli nie wiesz co powinno znajdować się w takiej apteczne podpowiemy, jesteś w stanie do nas zadzwonić.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz dni płodnych »

  W  wypadku nieregularnych cykli dni płodne następują w różnych miesiączkach i nie ma dyspozycji precyzyjnego określenia, kiedy wystepują dni płodne co powoduje, że większa część wszelkiego okresu miesięcznego jest potencjalnie zagrożona ciążą. W związku z tym pożądane byłoby oprócz kalendarzyka korzystać jednocześnie pomocniczą strategię antykoncepcyjną. Przy użytkowaniu z kalendarzyka dni płodnych wypada też uwzględnić działanie odrębnych elementów, które mogą wpłynąć na okres.
   Jak sprecyzować dni płodne i niepłodne - w tej chwili ciekawie jest stosować z szczególne zrobionych kalkulatorów dni płodnych, dostępnych w internecie. Kalkulatory zaprojektowane są z reguły na podstawie metody Ogino-Knausa i Holta. Kalkulatory przystępne są za darmo i nie potrzebują instalowania żadnych aplikacji. Policzenia dokonywane są bezpośrednio na stronie www, po oznaczeniu odpowiednich informacji. Do wyliczeń konieczna jest data poprzedniej miesiączki plus rozciągłość cyklu, bądź rozciągłość miesiączki. Jeśli kalkulator bierze pod uwagę zaledwie ostatni cykl, a kobiece miesiączki bywają nieharmonijne,wtedy podajemy umiarkowaną wartość. Po pewnym czasie na ekranie widać kalendarz z oznaczonymi okresami płodnymi.
   Dowiedz się jakim sposobem wskazać dni płodne, i  które są fazy płodne. Przetestuj także czym jest owulacja i kiedy odpowiednio ją zindefikować.  Więcej wiedzy odnajdziesz na naszej stronie www

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  Dbanie o wygląd własnego uzębienia musi być dla nas wszystkich priorytetem, niezależnie czy jesteśmy dzieckiem, licealistą, właścicielem koncernu, sekretarką czy ślusarzem. Do tego potrzeba profesjonalnej opieki dentysty, który starannie podchodzi do swoich zadań. Błąd specjalisty może mieć dla nas nieprzyjemne konsekwencje, dlatego warto przyłożyć się do znalezienia odpowiedniego stomatologa, który będzie się znał na swoim fachu. Ty też szukasz profesjonalnego stomatologa, na którym będziesz mógł zawsze liczyć, nie musząc zawracać sobie głowy szczegółami?

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • protetyka Tychy »

  Wielce odpowiedzialna obsługa, kompetentne traktowanie każdego pacjenta, to kwestie do jakich przywiązujemy przez cały czas wybitnie sporo uwagi. Dla nas pacjent i jego zadowolenie z przeprowadzonej pracy jest najistotniejsze. W naszym gabinecie stomatologicznym leczymy pacjentów przeważnie z miasta Tychy, Katowic i okolic. Zaprzątamy się także implantologią, protetyką i... więcej na naszej witrynie www.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla lekarzy »

  Nasza firma dostarcza posadę dla Polskich doktorów. Dostarczamy traf pracy w wielu klinikach tudzież szpitalach w całej Wielkiej Brytanii. Rejestrując się na naszej stronie internetowej będziesz dostawać najświeższe oferty pracy dobrane do Twoich wiedzy. Mało tego udzielamy różnorakie kursy w tym kursy ALS a także kurs EPLS. Nasze przedsiębiorstwo wykonuje testy IELTS jakie zezwalają wskazać poziom zdolności językowych ludzi planujących podjąć studia bądź pracę w Wielkiej Brytanii. Motywujemy do zajrzenia naszej strony internetowej i poznania szczegółów należących naszej propozycji. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Katowice »

  Katowicki gabinet medest oferuje nowoczesne zabiegi poprawiające wygląd naskórka. Dzięki nim możesz stać się znowu atrakcyjną. Jeżeli pragniesz zredukować niedoskonałości, możesz wstrzyknąć botox albo kwas hialuronowy. Jednak gabinet ten oferuje również inne badania. Robimy to po to, żeby zrobić Cię atrakcyjną i zadowoloną kobietą. Pracują w tym miejscu wyłącznie fachowcy, dla których medycyna estetyczna jest czymś w czym się specjalizują. Nie ma znaczenia co chciałabyś poprawić w swojej twarzy, Ci lekarze bez wątpienia potrafią spełnić największe oczekiwania, nawet te niespotykane. Zawitaj do nas i sprawdź nas.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa - prywatna praktyka lekarska »

  Jeżeli potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego specjalisty okulisty do zdobycia prawa jazdy, posiadania broni lub podobnych, znalazłeś odpowiedni serwis. Jednak główną specjalizacją prywatnej praktyki lekarskiej specjalisty okulisty w Warszawie jest leczenie chorób oka i jego przydatków. Zaćma, jaskra i inne schorzenia pozostają w sferze moich zainteresowań. Dodatkowo kwalifikuję się w chirurgii oka, posiadam wieloletnie doświadczenie, stale pracuje w oddziale okulistycznym.
  Blog okulisty to podstrona zawierająca moje spostrzeżenia na newsy z dziedziny okulistyki, prowadzenia praktyki, doświadczenia jak być lekarzem w tym kraju.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biała herbata »

  Multum internautów szuka wpisów na temat powszechnych gatunków herbat. Źródłem tego jest znaczny wzrost popularności oryginalnych gatunków naparów z suszonych liści. Serwis ten powstał z myślą o takich osobach. Dzięki niemałej ilości wiadomości doczytasz jakie własności posiada zielona herbata, jaki jest typowy sposób ich parzenia, oraz które typy odpowiadają za poprawę przemiany materii czy zapobieganie chorobom krążenia. Ciągle dodawane są następne niezwykłe notatki, pozwalające bardzo zwiększyć swoją wiedze na temat tego pysznego napoju.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie biustu »

  Małe lub nie równe piersi są dla Ciebie źródłem kompleksów oraz zaniżonej samooceny? Marzysz o tym, żeby być wyposażonym w większe i bardziej postawne piersi? Zapraszamy do naszego salonu, w jakim pełnimy fachowe i bezpieczne operacje takie jak podwyższanie biustu. Po zabiegu każda płeć piękna błyskawicznie zdoła powrócić do codziennych zajęć. Obrzęk upływa ekspresowo. Podwyższanie biustu, mimo obiegowym sławom, nie jest zabiegiem, który powoduje skutki uboczne. Pozwala na spełnienie wymarzonego wyniku foremnych piersi.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Przebywasz w stolicy Anglii i chcesz korzystać z najlepszej opieki lekarskiej. Od dziś jest to proste. Polska klinika w Londynie oferuje specjalistyczną opiekę medyczną w niezwykle szerokim charakterze. W opisywanej przychodni dzień w dzień zespół medyków z polski leczy potrzebujących.
  Wejdź na prezentowaną stronę internetową i zobacz jakie usługi oferujemy. Zapewniamy kompetentne podejście i cudownie uposażone gabinety. Dzień w dzień z naszych usług korzysta mnóstwo rodaków, którzy mieszkają w Londynie. Dołącz do szczęśliwych pacjentów!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR zaprasza do skorzystania z różnorodnych świadczeń medycznych, zarówno specjalistycznych konsultacji lekarskich, stomatologii, rehabilitacji, jak i nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych – między innymi rezonans magnetyczny. Przeprowadzamy również kompleksowe badania w ramach medycyny pracy dla każdego typu stanowiska, zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Najlepiej wykonujemy kolonoskopię w Rzeszowie, a jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Krakowie »

  Innowacyjne studio ultrasonograficzne posiada w swej propozycji różne badania. Możesz w tym miejscu zrobić nieomal każdego rodzaju usg. W ofercie znajduje się tak USG 3D, jak również USG 4D. Jeśli jesteś w ciąży, może to stać się niesamowicie atrakcyjna propozycja. Poprzez to można pooglądać jak prezentuje się Twoje dziecko. Pomocne jest to przy ocenie jego stanu. Wyłącznie tu USG 3d w Krakowie jest w tak atrakcyjnej cenie. Nie czekaj zatem dalej i zapisz się u nas, a nie rozczarujesz się. Zaglądnij do naszego gabinetu ginekologicznego w Krakowie, jeżeli chciałabyś zostać badana w domowej aurze. Zadbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się dobrze.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: