Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 3
 • Ortopeda Poznań »

  Prywatne szpitale posiadają sporą przewagę nad społecznymi. Są z większym natężeniem zadbane, nierzadko posiadają lepsze instrumentarium co więcej niezmiernie właściwych profesjonalistów. Zatrudniają najlepszych doktorów w przeróżnych specjalizacjach. Racje żywnościowe w większości wypadków są o wiele lepsze, bowiem płacimy za usługę dobrą jakościowo. W szpitalach publicznych karmienie jest na niezmiernie słabym poziomie, a zwykle na drogą operacje trzeba oczekiwać dosyć długo. Jest to kuriozalne z uwagi na fakt, iż przez całe życie płacimy składki zdrowotne. Prywatny szpital MedPolonia ręczy usługi na najwyższym pułapie. Ogromnie dbamy o naszych klientów i staramy się zapewnić im ogromny komfort. Świadczymy takie usługi i zabiegi jak np. chirurg poznań. Zapewniamy iż będą Państwo wybitnie zadowoleni z usług naszego prywatnego szpitala. Jakość naszych usług dopuszcza na skrócony okres hospitalizacji.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie wzroku Wrocław »

  Prowadzimy znany we Wrocławiu salon optyczny. Nasz specjalista asystuje klientom w doborze fasonu okularów, dopasowanego zarówno do zapisanych na recepcie parametrów, jak również do kształtu twarzy i gustu. Zasugerowane przez naszego pracownika oprawki do okularów, poprawiają komfort używania oraz stanowią ciekawe uzupełnienie wizerunku. Tanie okulary i soczewki kontaktowe, to oferta wyselekcjonowana z myślą o klientach posiadających zróżnicowane oczekiwania, preferencje, warunki zdrowotne a także zasoby finansowe. Nasze okulary przeciwsłoneczne są najlepszych firm, które na bieżąco podążają za najnowszymi trendami i projektują nowe, modne wzory. Skuteczna ochrona przed promieniami UVA i UVB, polaryzacja i odpowiednie zaciemnienie zapewniają optymalne zabezpieczenie przed słońcem.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ostrzeżenie przed bioterapią »

  XXI wiek a ludzie szukają bioterapeutów. Jeżeli ktoś dorosły chce leczyć np. chorobę nowotworową u zootechnika, cóż podobno takich nie sieją. Musimy się niepokoić gdy powierzy zdrowie swojej pociechy takiemu "specjaliście".
  Bioterapeuta. com. pl to portal, który opisuje afery głównie kryminalne z osobnikami o profesji "bioterapeuta" w rolach głównych.
  Kary więzienia, odszkodowania itd., itp, odpowiedzialność karna wynikająca z diagnozowania i terapii bez uprawnień. Ale tez leczenie dotykiem, często przez telefon i podobne, jednym słowem głupota ludzka nie ma granic. Trochę śmieszno, trochę straszno jak mówią Rosjanie - to świat bioterapii.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: