Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci Czy już wybrałeś? Czy już wybraliście? Gdzie wasze niepełnosprawne dziecko pójdzie do szkoły? Może Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów"? To przecież dobra placówka oświatowa, to i edukacja niepełnosprawnych jak się patrzy i tak samo rehabilitacja dzieci, która pomaga im w poruszaniu się. Ale także w nauce, bo terapia fizyczna pomaga jak najbardziej w przyswajaniu wiadomości. Edukacja niepełnosprawnych musi mieć pomoc i oparcie w rehabilitacji. Rehabilitacja dzieci to podstawa, jeśli szkoła specjalna ma przynieść efekt.

Szczegóły strony www.helenow.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.helenow.pl:

Rehabilitacja dzieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • rehabilitacja trójmiasto »

  Masaż - salon w mieście Sopot zaprasza wszystkich zaintrygowanych na cudowny masaż. W naszym salonie użytkujemy przeróżne warianty masażu (np. masaż rozgrzanymi kamieniami). Jeśli jesteś zaciekawiony poznaniem tajników masażu, wobec tego w naszej propozycji odnajdują się wakacyjne kursy masażu. W głównej mierze zapraszamy nadzwyczaj ciepło do skorzystania z naszej propozycji na masaż uzdrawiający, jaki był już wykonywany w okresach antycznych.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż całościowy w ramach NFZ Warszawa »

  ESTETICA-MED prowadzi działalność w Warszawie na rynku usług medycznych od 2008 roku. W ramach NFZ wykonujemy leczenie z zakresu m.in.: magnetoterapia, masaż, ultrafonoforeza, zwichnięcia, światłolecznictwo, laseroterapia, masaż całościowy, kinesiotapping. Dysponujemy najnowszym sprzętem medycznym, atestowanym w europie, okresowo i systematycznie serwisowany. Zatrudniamy lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej oraz fachową kadrę rehabilitantek, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje. Różnorodność terapii i odpowiednie wyposażenie przychodni daje możliwość kompleksowego leczenia, bez konieczności długotrwałego czekania na zabiegi.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR zaprasza do skorzystania z różnorodnych świadczeń medycznych, zarówno specjalistycznych konsultacji lekarskich, stomatologii, rehabilitacji, jak i nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych – między innymi rezonans magnetyczny. Przeprowadzamy również kompleksowe badania w ramach medycyny pracy dla każdego typu stanowiska, zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Najlepiej wykonujemy kolonoskopię w Rzeszowie, a jest to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyczka Warszawa »

  Skupienie się na idealnym wyglądzie czasem wymaga pomocy profesjonalistów, a tych znajdziesz głównie w Centrum Kosmetologii Planeta Urody. Dzięki stronie internetowej poznasz tajniki wszelkich przeprowadzanych zabiegów, które pogrupowano na kategorie. Dzięki temu łatwo odszukasz ciekawe zabiegi, a wybór jest ogromny:
  • Kosmetyka lecznicza – zabiegi: oczyszczające, regeneracyjne, rozjaśniające, na rozszerzone naczynia krwionośne, detoksyzacja organizmu, testy nietolerancji pokarmowej, analiza włosów.
  • Kosmetyka pielęgnacyjna – mikrodermabrazja, makijaż permanentny, metoterapia igłowa, depilacja woskiem, nawilżanie kwasami, opalanie natryskowe manicure i pedicure.
  • Zabiegi lekarskie – wypełniacze – kwas hialuronowy, botox, wolumetria – modelowanie konturów twarzy, głeboka regeneracja kwasem L-polimlekowym
  • Zabiegi laserowe – fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień, epliacja laserowa
  • Zabiegi na ciało – masaże, bańka chińska, mezoterapia bezigłowa, Green Vac, zabiegi wyszczuplająco-drenujące, terapia wyszczuplająca
  Każdy zabieg został dokładnie opisany, z opisaniem wskazań i przeciwskazań, przebiegu, kosztów i czasu trwania. Dzięki takiemu opisowi potencjalny klient wie, że jest profesjonalnie traktowany już na poziomie internetowego kontaktu z Centrum Kosmetologii. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablice do ćwiczeń manipulacyjnych rąk »

  Przedsiębiorstwo Impuls od roku 1976 projektuje, tworzy i sprzedaje sprzęt do kinezyterapii. Kluczową istotą założenia firmy była chęć niesienia wsparcia ludziom niepełnosprawnym oraz dzieciom i dorosłym ze schorzeniami ruchu, którym terapia daje rzeczywiste szanse na przywrócenie sprawności fizycznej. Firma dostarcza m.in. stoły rehabilitacyjne, kabiny do ćwiczeń, tablice do rehabilitacji ręki, akcesoria. Sprzęt posiada atest unijny i jest chroniony w Urzędzie Patentowym. Nadto przedsiębiorstwo dysponuje Gabinetem do kinezyterapii z nowym UGULEM i pełnym osprzętem oraz Gabinetem Terapii Ręki.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie cennik »

  Nasz gabinet stomatologiczny udziela bardzo okazałą liczbę usług. Między zabiegów jakie czynimy wyszukają Państwo wybielanie ząbków, protetykę bądź też chirurgia plastyczna. Nasz gabinet dentystyczny odnajdziesz w Warszawie. Jeśli podlega Ci na zadbanym i co najważniejsze urodziwym uśmieszku winnaś koniecznie skorzystać z naszych służb. Tylko u nas odnajdziesz najlepszych zawodowców z dziedziny na przykład chirurgi jamy ustnej oraz ortodontów. Inwitujemy do naszego gabinetu od poniedziałku do piątku pomiędzy porami 8 a 20. Istnieje również alternatywa zarejestrowania się na zabieg w sobotę. Nasz salon istnieje życzliwy pacjentom i tym niskim i tym wielkim. Do wszelkiego zabiegu jest możliwość zdobycia znieczulenia.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Prywatne szpitale posiadają sporą przewagę nad społecznymi. Są z większym natężeniem zadbane, nierzadko posiadają lepsze instrumentarium co więcej niezmiernie właściwych profesjonalistów. Zatrudniają najlepszych doktorów w przeróżnych specjalizacjach. Racje żywnościowe w większości wypadków są o wiele lepsze, bowiem płacimy za usługę dobrą jakościowo. W szpitalach publicznych karmienie jest na niezmiernie słabym poziomie, a zwykle na drogą operacje trzeba oczekiwać dosyć długo. Jest to kuriozalne z uwagi na fakt, iż przez całe życie płacimy składki zdrowotne. Prywatny szpital MedPolonia ręczy usługi na najwyższym pułapie. Ogromnie dbamy o naszych klientów i staramy się zapewnić im ogromny komfort. Świadczymy takie usługi i zabiegi jak np. chirurg poznań. Zapewniamy iż będą Państwo wybitnie zadowoleni z usług naszego prywatnego szpitala. Jakość naszych usług dopuszcza na skrócony okres hospitalizacji.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie chorób układu nerwowego »

  Rozpowszechnienie chorób układu nerwowego takich jak zespoły amnestyczne, padaczka, choroby zwyrodnieniowe, udary mózgu lub inne zaburzenia krążenia mózgowego, stale rośnie. O dostępie do publicznej służby zdrowia czytacie Państwo codziennie w prasie więc pominę komentarz. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na dostęp do specjalisty neurologii w Warszawie, otworzyłem specjalistyczną praktykę prywatną, w której wykorzystuję wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata w pracy na oddziałach neurologicznych. Choroby neurologiczne wymagają często w trakcie terapii współpracy rehabilitanta, logopedy, psychiatry, psychologa, od lat współpracuję z zaufanymi specjalistami.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista Reumatolog Warszawa »

  Reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, toczeń trzewny i układowy to tylko część chorób reumatycznych, współczesna klasyfikacja zalicza do tego grona praktycznie większość schorzeń układu ruchu. Właśnie te jednostki chorobowe są w zainteresowaniu reumatologii. W naszym serwisie znajduje się opis prywatnej praktyki lekarza reumatologa z Warszawy. Wystarczy telefonicznie umówić się na wizytę i można zasięgnąć specjalistycznej porady. Bez kolejek, bez pośpiechu. Oferta jest kompleksowa, zawiera badania diagnostyczne, rehabilitację, rozpoznawanie i terapię w warunkach ambulatoryjnych.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi naturoterapii »

  Rozwój medycyny opartej na dobrze poznanych podstawach biologicznych to dopiero ostatnie dwa stulecia. Wcześniej dominowały kuracje naturalne, wykorzystujące działanie środków roślinnego pochodzenia głównie ziół, metody odnalezione poprzez empirię, akupresura, akupunktura. Do dziś niektóre z nich są niedoścignione w skuteczności i bezpieczeństwie w porównaniu do sposobów terapii preferowanych przez medycynę w konwencjonalnym pojęciu. Np. metoda masaż naturalny dominuje w fizjoterapii i szeroko rozumianej rehabilitacji leczniczej, Jest również wykorzystywana jako sposób na rozluźnienie, walkę ze stresem.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »